Útvonalterv Menetrendek Állomások Vasúti térkép

Nagykanizsa - Budapest-Déli belföldi gyorsvonat (851)

Közlekedik: 2011.12.11-től 18-ig naponta, 2011.12.19-től 25-ig szombat kivételével, 2011.12.26-tól 2012.12.08-ig naponta

Érkezés Indulás Megálló km
16:49 Nagykanizsa
17:06 17:07 Zalaszentjakab 15 km
17:12 17:13 Zalakomár 21 km
17:31 17:43 Balatonszentgyörgy 41 km
17:50 17:51 Balatonmáriafürdő 48 km
17:59 18:00 Balatonfenyves 57 km
18:08 18:10 Fonyód 64 km
18:18 18:19 Balatonboglár 72 km
18:23 18:24 Balatonlelle 75 km
18:31 18:32 Balatonszemes 82 km
18:36 18:37 Balatonszárszó 87 km
18:42 18:43 Balatonföldvár 91 km
18:49 18:50 Zamárdi 97 km
18:58 19:00 Siófok 106 km
19:17 19:18 Lepsény 126 km
19:38 19:40 Székesfehérvár 154 km
20:37 20:38 Kelenföld 217 km
20:45 Budapest-Déli 221 km



Az oldalon feltüntetett adatok tájékoztató jellegűek, hivatalos információért keresse fel az illetékes vasúti társaságok honlapját.