Útvonalterv Menetrendek Állomások Vasúti térkép

Nagykanizsa - Budapest-Déli belföldi gyorsvonat (853)

Közlekedik: naponta

Érkezés Indulás Megálló km
14:49 Nagykanizsa
15:06 15:07 Zalaszentjakab 15 km
15:12 15:13 Zalakomár 21 km
15:31 15:43 Balatonszentgyörgy 41 km
15:50 15:51 Balatonmáriafürdő 48 km
15:59 16:00 Balatonfenyves 57 km
16:08 16:10 Fonyód 64 km
16:18 16:19 Balatonboglár 72 km
16:23 16:24 Balatonlelle 75 km
16:31 16:32 Balatonszemes 82 km
16:36 16:37 Balatonszárszó 87 km
16:42 16:43 Balatonföldvár 91 km
16:49 16:50 Zamárdi 97 km
16:58 17:00 Siófok 106 km
17:17 17:18 Lepsény 126 km
17:38 17:40 Székesfehérvár 154 km
18:36 18:38 Kelenföld 217 km
18:45 Budapest-Déli 221 km



Az oldalon feltüntetett adatok tájékoztató jellegűek, hivatalos információért keresse fel az illetékes vasúti társaságok honlapját.