Útvonalterv Menetrendek Állomások Vasúti térkép

Nagykanizsa - Budapest-Déli belföldi gyorsvonat (855)

Közlekedik: naponta

Érkezés Indulás Megálló km
10:49 Nagykanizsa
11:06 11:07 Zalaszentjakab 15 km
11:12 11:13 Zalakomár 21 km
11:31 11:43 Balatonszentgyörgy 41 km
11:50 11:51 Balatonmáriafürdő 48 km
11:59 12:00 Balatonfenyves 57 km
12:08 12:10 Fonyód 64 km
12:18 12:19 Balatonboglár 72 km
12:23 12:24 Balatonlelle 75 km
12:31 12:32 Balatonszemes 82 km
12:36 12:37 Balatonszárszó 87 km
12:42 12:43 Balatonföldvár 91 km
12:49 12:50 Zamárdi 97 km
12:58 13:00 Siófok 106 km
13:17 13:18 Lepsény 126 km
13:38 13:40 Székesfehérvár 154 km
14:37 14:38 Kelenföld 217 km
14:45 Budapest-Déli 221 km



Az oldalon feltüntetett adatok tájékoztató jellegűek, hivatalos információért keresse fel az illetékes vasúti társaságok honlapját.