Útvonalterv Menetrendek Állomások Vasúti térkép

Nagykanizsa - Budapest-Déli belföldi gyorsvonat (857)

Közlekedik: naponta

Érkezés Indulás Megálló km
08:52 Nagykanizsa
09:06 09:07 Zalaszentjakab 15 km
09:12 09:13 Zalakomár 21 km
09:31 09:43 Balatonszentgyörgy 41 km
09:50 09:51 Balatonmáriafürdő 48 km
09:59 10:00 Balatonfenyves 57 km
10:08 10:10 Fonyód 64 km
10:18 10:19 Balatonboglár 72 km
10:23 10:24 Balatonlelle 75 km
10:31 10:32 Balatonszemes 82 km
10:36 10:37 Balatonszárszó 87 km
10:42 10:43 Balatonföldvár 91 km
10:49 10:50 Zamárdi 97 km
10:58 11:00 Siófok 106 km
11:17 11:18 Lepsény 126 km
11:38 11:40 Székesfehérvár 154 km
12:37 12:38 Kelenföld 217 km
12:45 Budapest-Déli 221 km



Az oldalon feltüntetett adatok tájékoztató jellegűek, hivatalos információért keresse fel az illetékes vasúti társaságok honlapját.