Útvonalterv Menetrendek Állomások Vasúti térkép

Nagykanizsa - Budapest-Déli belföldi gyorsvonat (859)

Közlekedik: naponta

Érkezés Indulás Megálló km
04:53 Nagykanizsa
05:06 05:07 Zalaszentjakab 15 km
05:12 05:13 Zalakomár 21 km
05:31 05:43 Balatonszentgyörgy 41 km
05:50 05:51 Balatonmáriafürdő 48 km
05:59 06:00 Balatonfenyves 57 km
06:08 06:10 Fonyód 64 km
06:18 06:19 Balatonboglár 72 km
06:23 06:24 Balatonlelle 75 km
06:31 06:32 Balatonszemes 82 km
06:36 06:37 Balatonszárszó 87 km
06:42 06:43 Balatonföldvár 91 km
06:49 06:50 Zamárdi 97 km
06:58 07:00 Siófok 106 km
07:17 07:18 Lepsény 126 km
07:38 07:40 Székesfehérvár 154 km
08:37 08:38 Kelenföld 217 km
08:45 Budapest-Déli 221 km



Az oldalon feltüntetett adatok tájékoztató jellegűek, hivatalos információért keresse fel az illetékes vasúti társaságok honlapját.