Útvonalterv Menetrendek Állomások Vasúti térkép

Nagykanizsa - Budapest-Déli sebesvonat (18503)

Közlekedik: 2012.III.15-től V.01-ig szombat, vasárnap és ünnepnapi közlekedési rend szerint 2012.V.02-től VI.15-ig naponta 2012.VIII.27-től IX.02-ig naponta 2012.IX.08-tól XI.04-ig szombat, vasárnap és ünnepnapi közlekedési rend szerint

Érkezés Indulás Megálló km
15:30 Nagykanizsa
15:36 15:37 Nagyrécse 6 km
15:45 15:46 Zalaszentjakab 15 km
15:52 15:56 Zalakomár 21 km
16:05 16:06 Sávoly 30 km
16:11 16:11 Vörs 36 km
16:16 16:25 Balatonszentgyörgy 41 km
16:29 16:30 Balatonberény 44 km
16:35 16:36 Balatonmáriafürdő 48 km
16:40 16:41 Balatonmáriafürdő alsó 53 km
16:43 16:44 Balatonfenyves alsó 55 km
16:46 16:47 Balatonfenyves 57 km
16:50 16:51 Alsóbélatelep 60 km
16:53 16:54 Bélatelep 62 km
16:58 17:07 Fonyód 64 km
17:11 17:12 Fonyódliget 67 km
17:17 17:18 Balatonboglár 72 km
17:22 17:23 Balatonlelle 75 km
17:26 17:30 Balatonlelle felső 78 km
17:35 17:36 Balatonszemes 82 km
17:41 17:42 Balatonszárszó 87 km
17:47 17:48 Balatonföldvár 91 km
17:50 17:51 Szántód-Kőröshegy 93 km
17:55 17:56 Zamárdi 97 km
17:58 17:59 Zamárdi felső 99 km
18:01 18:02 Balatonszéplak alsó 101 km
18:04 18:05 Balatonszéplak felső 103 km
18:08 18:10 Siófok 106 km
18:14 18:15 Szabadifürdő 110 km
18:17 18:18 Szabadisóstó 112 km
18:22 18:23 Balatonvilágos 116 km
18:26 18:27 Balatonaliga 119 km
18:33 18:37 Lepsény 126 km
18:57 18:58 Székesfehérvár-Repülőtér 150 km
19:03 19:07 Székesfehérvár 154 km
19:23 19:24 Agárd 169 km
19:26 19:28 Gárdony 171 km
19:30 19:31 Velencefürdő 173 km
19:33 19:34 Velence 174 km
20:11 20:13 Kelenföld 217 km
20:20 Budapest-Déli 221 km



Az oldalon feltüntetett adatok tájékoztató jellegűek, hivatalos információért keresse fel az illetékes vasúti társaságok honlapját.