Útvonalterv Menetrendek Állomások Vasúti térkép

Nagykanizsa - Budapest-Déli személyvonat (8511)

Közlekedik: naponta

Érkezés Indulás Megálló km
18:45 Nagykanizsa
18:52 18:52 Nagyrécse 6 km
18:59 19:00 Zalaszentjakab 15 km
19:05 19:06 Zalakomár 21 km
19:15 19:16 Sávoly 30 km
19:21 19:22 Vörs 36 km
19:26 19:27 Balatonszentgyörgy 41 km
19:30 19:30 Balatonberény 44 km
19:34 19:35 Balatonmáriafürdő 48 km
19:40 19:41 Balatonmáriafürdő alsó 53 km
19:43 19:44 Balatonfenyves alsó 55 km
19:47 19:52 Balatonfenyves 57 km
19:55 19:56 Alsóbélatelep 60 km
19:58 19:58 Bélatelep 62 km
20:01 20:08 Fonyód 64 km
20:11 20:12 Fonyódliget 67 km
20:17 20:18 Balatonboglár 72 km
20:22 20:23 Balatonlelle 75 km
20:25 20:25 Balatonlelle felső 78 km
20:29 20:30 Balatonszemes 82 km
20:34 20:36 Balatonszárszó 87 km
20:40 20:41 Balatonföldvár 91 km
20:43 20:43 Szántód-Kőröshegy 93 km
20:47 20:48 Zamárdi 97 km
20:50 20:51 Zamárdi felső 99 km
20:52 20:52 Balatonszéplak alsó 101 km
20:54 20:55 Balatonszéplak felső 103 km
20:58 21:01 Siófok 106 km
21:05 21:06 Szabadifürdő 110 km
21:08 21:09 Szabadisóstó 112 km
21:13 21:14 Balatonvilágos 116 km
21:16 21:17 Balatonaliga 119 km
21:23 21:24 Lepsény 126 km
21:31 21:32 Kiscséripuszta 136 km
21:42 21:43 Székesfehérvár-Repülőtér 150 km
21:49 21:56 Székesfehérvár 154 km
22:08 22:09 Dinnyés 165 km
22:11 22:12 Agárd 169 km
22:13 22:14 Gárdony 171 km
22:16 22:17 Velencefürdő 173 km
22:18 22:19 Velence 174 km
22:21 22:22 Kápolnásnyék 177 km
22:24 22:25 Pettend 180 km
22:28 22:29 Baracska 185 km
22:31 22:32 Martonvásár 188 km
22:40 22:41 Tárnok 197 km
22:45 22:46 Érd alsó 201 km
22:48 22:49 Tétényliget 203 km
22:51 22:59 Nagytétény 205 km
23:06 23:07 Budafok 212 km
23:09 23:09 Albertfalva 213 km
23:12 23:13 Kelenföld 217 km
23:20 Budapest-Déli 221 km



Az oldalon feltüntetett adatok tájékoztató jellegűek, hivatalos információért keresse fel az illetékes vasúti társaságok honlapját.