Útvonalterv Menetrendek Állomások Vasúti térkép

Nagykanizsa - Budapest-Déli személyvonat (8519)

Közlekedik: naponta

Érkezés Indulás Megálló km
03:20 Nagykanizsa
03:33 03:34 Zalaszentjakab 15 km
03:39 03:40 Zalakomár 21 km
03:48 03:49 Sávoly 30 km
03:54 03:54 Vörs 36 km
03:58 04:07 Balatonszentgyörgy 41 km
04:10 04:11 Balatonberény 44 km
04:16 04:17 Balatonmáriafürdő 48 km
04:21 04:22 Balatonmáriafürdő alsó 53 km
04:24 04:24 Balatonfenyves alsó 55 km
04:26 04:27 Balatonfenyves 57 km
04:30 04:30 Alsóbélatelep 60 km
04:32 04:33 Bélatelep 62 km
04:36 04:38 Fonyód 64 km
04:41 04:41 Fonyódliget 67 km
04:46 04:47 Balatonboglár 72 km
04:51 04:52 Balatonlelle 75 km
04:54 04:55 Balatonlelle felső 78 km
05:00 05:03 Balatonszemes 82 km
05:08 05:09 Balatonszárszó 87 km
05:14 05:15 Balatonföldvár 91 km
05:17 05:18 Szántód-Kőröshegy 93 km
05:22 05:23 Zamárdi 97 km
05:25 05:26 Zamárdi felső 99 km
05:28 05:29 Balatonszéplak alsó 101 km
05:31 05:32 Balatonszéplak felső 103 km
05:35 05:36 Siófok 106 km
05:40 05:41 Szabadifürdő 110 km
05:43 05:44 Szabadisóstó 112 km
05:48 05:49 Balatonvilágos 116 km
05:52 05:55 Balatonaliga 119 km
06:02 06:03 Lepsény 126 km
06:07 06:08 Polgárdi-Tekerespuszta 131 km
06:12 06:13 Kiscséripuszta 136 km
06:18 06:19 Szabadbattyán 144 km
06:24 06:24 Székesfehérvár-Repülőtér 150 km
06:30 06:56 Székesfehérvár 154 km
07:08 07:09 Dinnyés 165 km
07:11 07:12 Agárd 169 km
07:13 07:14 Gárdony 171 km
07:16 07:17 Velencefürdő 173 km
07:18 07:19 Velence 174 km
07:21 07:22 Kápolnásnyék 177 km
07:24 07:25 Pettend 180 km
07:28 07:29 Baracska 185 km
07:31 07:32 Martonvásár 188 km
07:40 07:41 Tárnok 197 km
07:46 07:47 Érd felső 201 km
07:53 07:54 Budatétény 209 km
08:02 08:08 Kelenföld 217 km
08:15 Budapest-Déli 221 km



Az oldalon feltüntetett adatok tájékoztató jellegűek, hivatalos információért keresse fel az illetékes vasúti társaságok honlapját.