Útvonalterv Menetrendek Állomások Vasúti térkép

Nagykanizsa - Fonyód személyvonat (18531)

Közlekedik: 2011.12.24

Érkezés Indulás Megálló km
21:14 Nagykanizsa
21:27 21:28 Zalaszentjakab 15 km
21:33 21:34 Zalakomár 21 km
21:48 21:48 Vörs 36 km
21:52 21:55 Balatonszentgyörgy 41 km
21:58 21:59 Balatonberény 44 km
22:03 22:09 Balatonmáriafürdő 48 km
22:13 22:13 Balatonmáriafürdő alsó 53 km
22:14 22:15 Balatonfenyves alsó 55 km
22:18 22:19 Balatonfenyves 57 km
22:22 22:23 Alsóbélatelep 60 km
22:25 22:26 Bélatelep 62 km
22:28 Fonyód 64 km



Az oldalon feltüntetett adatok tájékoztató jellegűek, hivatalos információért keresse fel az illetékes vasúti társaságok honlapját.