Útvonalterv Menetrendek Állomások Vasúti térkép

Nagykanizsa - Siófok személyvonat (8531)

Közlekedik: 2011.12.11-től 18-ig naponta, 2011.12.19-től 25-ig szombat kivételével, 2011.12.26-tól 2012.12.08-ig naponta

Érkezés Indulás Megálló km
21:14 Nagykanizsa
21:27 21:28 Zalaszentjakab 15 km
21:33 21:34 Zalakomár 21 km
21:48 21:48 Vörs 36 km
21:52 21:55 Balatonszentgyörgy 41 km
21:58 21:59 Balatonberény 44 km
22:03 22:09 Balatonmáriafürdő 48 km
22:13 22:13 Balatonmáriafürdő alsó 53 km
22:14 22:15 Balatonfenyves alsó 55 km
22:18 22:19 Balatonfenyves 57 km
22:22 22:23 Alsóbélatelep 60 km
22:25 22:26 Bélatelep 62 km
22:28 22:32 Fonyód 64 km
22:35 22:35 Fonyódliget 67 km
22:40 22:41 Balatonboglár 72 km
22:44 22:45 Balatonlelle 75 km
22:47 22:50 Balatonlelle felső 78 km
22:55 22:56 Balatonszemes 82 km
23:00 23:01 Balatonszárszó 87 km
23:06 23:07 Balatonföldvár 91 km
23:09 23:10 Szántód-Kőröshegy 93 km
23:14 23:15 Zamárdi 97 km
23:17 23:18 Zamárdi felső 99 km
23:20 23:20 Balatonszéplak alsó 101 km
23:22 23:23 Balatonszéplak felső 103 km
23:26 Siófok 106 km



Az oldalon feltüntetett adatok tájékoztató jellegűek, hivatalos információért keresse fel az illetékes vasúti társaságok honlapját.