Útvonalterv Menetrendek Állomások Vasúti térkép

Nagykanizsa - Siófok személyvonat (8529)

Közlekedik: naponta

Érkezés Indulás Megálló km
05:58 Nagykanizsa
06:04 06:05 Nagyrécse 6 km
06:13 06:14 Zalaszentjakab 15 km
06:19 06:20 Zalakomár 21 km
06:29 06:33 Sávoly 30 km
06:38 06:39 Vörs 36 km
06:43 06:54 Balatonszentgyörgy 41 km
06:57 06:58 Balatonberény 44 km
07:02 07:03 Balatonmáriafürdő 48 km
07:07 07:08 Balatonmáriafürdő alsó 53 km
07:10 07:11 Balatonfenyves alsó 55 km
07:14 07:15 Balatonfenyves 57 km
07:18 07:18 Alsóbélatelep 60 km
07:20 07:21 Bélatelep 62 km
07:24 07:27 Fonyód 64 km
07:30 07:31 Fonyódliget 67 km
07:36 07:37 Balatonboglár 72 km
07:41 07:42 Balatonlelle 75 km
07:45 07:46 Balatonlelle felső 78 km
07:51 07:52 Balatonszemes 82 km
07:56 07:57 Balatonszárszó 87 km
08:01 08:02 Balatonföldvár 91 km
08:04 08:10 Szántód-Kőröshegy 93 km
08:14 08:15 Zamárdi 97 km
08:18 08:19 Zamárdi felső 99 km
08:21 08:22 Balatonszéplak alsó 101 km
08:24 08:25 Balatonszéplak felső 103 km
08:28 Siófok 106 km



Az oldalon feltüntetett adatok tájékoztató jellegűek, hivatalos információért keresse fel az illetékes vasúti társaságok honlapját.