Útvonalterv Menetrendek Állomások Vasúti térkép

Nyíregyháza - Vásárosnamény személyvonat (36022)

Közlekedik: naponta

Érkezés Indulás Megálló km
09:38 Nyíregyháza
09:46 09:47 Nyíregyháza külső 4 km
09:55 09:56 Oros 9 km
10:04 10:05 Napkor 14 km
10:12 10:13 Apagy 19 km
10:20 10:21 Levelek-Magy 23 km
10:26 10:34 Ófehértó 27 km
10:40 10:40 Ligettanya 30 km
10:47 10:48 Baktalórántháza 34 km
10:59 11:00 Vaja-Rohod 41 km
11:04 11:04 Rákóczitanya 43 km
11:12 11:13 Nyírmada 47 km
11:19 11:20 Vásárosnamény külső 52 km
11:28 Vásárosnamény 59 km



Az oldalon feltüntetett adatok tájékoztató jellegűek, hivatalos információért keresse fel az illetékes vasúti társaságok honlapját.