Útvonalterv Menetrendek Állomások Vasúti térkép

Pápa - Győr személyvonat (9219)

Közlekedik: 2011.12.11-től 24-ig naponta, 2012.01.02-től 12.08-ig naponta

Érkezés Indulás Megálló km
04:20 Pápa
04:27 04:28 Vaszar 8 km
04:34 04:35 Gecse-Gyarmat 14 km
04:39 04:39 Szerecseny 18 km
04:42 04:42 Gyömöre 20 km
04:44 04:45 Gyömöre-Tét 22 km
04:47 04:47 Halipuszta 24 km
04:52 04:53 Győrszemere 29 km
04:58 04:58 Ménfőcsanak 35 km
05:00 05:01 Ménfőcsanak felső 37 km
05:05 05:06 Győrszabadhegy 41 km
05:10 05:11 Győr-Gyárváros 45 km
05:15 Győr 47 km



Az oldalon feltüntetett adatok tájékoztató jellegűek, hivatalos információért keresse fel az illetékes vasúti társaságok honlapját.