Útvonalterv Menetrendek Állomások Vasúti térkép

Pécs - Celldömölk sebesvonat (8802)

Közlekedik: naponta

Érkezés Indulás Megálló km
07:22 Pécs
07:40 07:41 Szentlőrinc 19 km
07:48 07:49 Bükkösd 29 km
07:54 07:55 Abaliget 37 km
08:00 08:00 Godisa 47 km
08:03 08:14 Sásd 51 km
08:25 08:26 Dombóvár alsó 66 km
08:59 09:17 Kaposvár 95 km
09:21 09:22 Kapostüskevár 98 km
10:15 10:16 Lengyeltóti 136 km
10:32 10:36 Fonyód 148 km
10:39 10:40 Bélatelep 150 km
10:42 10:43 Alsóbélatelep 152 km
10:46 10:47 Balatonfenyves 155 km
10:50 10:51 Balatonfenyves alsó 157 km
10:53 10:53 Balatonmáriafürdő alsó 159 km
10:58 10:59 Balatonmáriafürdő 164 km
11:03 11:04 Balatonberény 168 km
11:07 11:08 Balatonszentgyörgy 171 km
11:19 11:24 Keszthely 181 km
11:27 11:28 Alsógyenes 183 km
11:30 11:31 Gyenesdiás 185 km
11:33 11:34 Vonyarcvashegy 187 km
11:38 11:39 Balatongyörök 190 km
11:41 11:42 Becehegy 193 km
11:45 11:46 Balatonederics 196 km
11:52 11:53 Raposka 202 km
11:57 12:02 Tapolca 206 km
12:07 12:08 Lesencetomaj 211 km
12:12 12:13 Uzsabánya alsó 215 km
12:16 12:17 Uzsa 217 km
12:22 12:23 Sümegi Bazaltbánya 222 km
12:27 12:28 Sümeg 226 km
12:31 12:32 Nyírlak 228 km
12:35 12:36 Zalagyömörő 231 km
12:38 12:39 Gógánfa 232 km
12:42 12:43 Ukk 234 km
12:45 12:45 Rigács 237 km
12:49 12:49 Nemeskeresztúr 241 km
12:52 12:53 Jánosháza 244 km
12:56 12:56 Kemenespálfa 247 km
13:01 13:06 Boba 252 km
13:08 13:09 Nemeskocs 254 km
13:18 Celldömölk 262 km



Az oldalon feltüntetett adatok tájékoztató jellegűek, hivatalos információért keresse fel az illetékes vasúti társaságok honlapját.