Útvonalterv Menetrendek Állomások Vasúti térkép

Sátoraljaújhely - Keszthely sebesvonat (15209)

Közlekedik: 2012.IV.21-ig szombati közlekedési rend szerint 2012.IV.28-tól VI.15-ig naponta 2012.VIII.27-től IX.23-ig naponta 2012.IX.29-től szombati közlekedési rend szerint

Érkezés Indulás Megálló km
05:47 Sátoraljaújhely
05:56 06:01 Sárospatak 10 km
06:08 06:09 Bodrogolaszi 16 km
06:14 06:15 Olaszliszka-Tolcsva 22 km
06:21 06:22 Erdőbénye 28 km
06:24 06:25 Szegi 30 km
06:29 06:30 Bodrogkeresztúr 34 km
06:38 06:39 Mezőzombor 41 km
06:43 06:45 Szerencs 46 km
06:51 06:52 Taktaszada 52 km
06:54 06:55 Taktaharkány 55 km
07:01 07:02 Tiszalúc 64 km
07:06 07:07 Hernádnémeti-Bőcs 69 km
07:14 07:15 Felsőzsolca 79 km
07:19 07:35 Miskolc-Tiszai 84 km
07:44 07:45 Nyékládháza 97 km
08:09 08:10 Mezőkövesd 128 km
08:19 08:21 Füzesabony 141 km
08:30 08:31 Kál-Kápolna 153 km
08:48 08:49 Vámosgyörk 179 km
09:03 09:05 Hatvan 199 km
09:15 09:16 Aszód 215 km
09:28 09:29 Gödöllő 230 km
09:49 09:50 Rákos 258 km
10:00 10:15 Budapest-Keleti 266 km
10:28 10:29 Kelenföld 279 km
11:21 11:23 Székesfehérvár 342 km
11:52 11:57 Balatonaliga 377 km
12:04 12:05 Szabadisóstó 384 km
12:11 12:13 Siófok 390 km
12:21 12:22 Zamárdi 399 km
12:28 12:29 Balatonföldvár 405 km
12:34 12:37 Balatonszárszó 409 km
12:42 12:43 Balatonszemes 414 km
12:48 12:49 Balatonlelle felső 418 km
12:51 12:53 Balatonlelle 421 km
12:58 13:03 Balatonboglár 424 km
13:08 13:09 Fonyódliget 429 km
13:12 13:15 Fonyód 432 km
13:22 13:23 Balatonfenyves 439 km
13:31 13:32 Balatonmáriafürdő 448 km
13:37 13:38 Balatonberény 452 km
13:42 13:47 Balatonszentgyörgy 455 km
13:58 Keszthely 465 km



Az oldalon feltüntetett adatok tájékoztató jellegűek, hivatalos információért keresse fel az illetékes vasúti társaságok honlapját.