Útvonalterv Menetrendek Állomások Vasúti térkép

Siófok - Nagykanizsa személyvonat (8530)

Közlekedik: 2011.12.11-től 24-ig naponta, 2011.12.26-tól 2012.12.08-ig naponta

Érkezés Indulás Megálló km
04:33 Siófok
04:36 04:36 Balatonszéplak felső 3 km
04:38 04:39 Balatonszéplak alsó 5 km
04:41 04:42 Zamárdi felső 7 km
04:44 04:45 Zamárdi 9 km
04:49 04:50 Szántód-Kőröshegy 13 km
04:52 04:53 Balatonföldvár 15 km
04:57 04:58 Balatonszárszó 19 km
05:03 05:04 Balatonszemes 24 km
05:09 05:10 Balatonlelle felső 28 km
05:12 05:13 Balatonlelle 31 km
05:18 05:19 Balatonboglár 34 km
05:25 05:26 Fonyódliget 39 km
05:29 05:46 Fonyód 42 km
05:49 05:49 Bélatelep 44 km
05:51 05:52 Alsóbélatelep 46 km
05:55 05:59 Balatonfenyves 49 km
06:02 06:03 Balatonfenyves alsó 51 km
06:05 06:06 Balatonmáriafürdő alsó 53 km
06:12 06:13 Balatonmáriafürdő 58 km
06:17 06:18 Balatonberény 62 km
06:21 06:22 Balatonszentgyörgy 65 km
06:26 06:27 Vörs 70 km
06:32 06:32 Sávoly 76 km
06:40 06:41 Zalakomár 85 km
06:46 06:46 Zalaszentjakab 91 km
06:52 06:53 Nagyrécse 100 km
06:59 Nagykanizsa 106 km



Az oldalon feltüntetett adatok tájékoztató jellegűek, hivatalos információért keresse fel az illetékes vasúti társaságok honlapját.