Útvonalterv Menetrendek Állomások Vasúti térkép

Sopron - Győr belföldi gyorsvonat (991)

Közlekedik: naponta

Érkezés Indulás Megálló km
18:00 Sopron
18:09 18:09 Fertőboz 11 km
18:20 18:22 Fertőszentmiklós 24 km
18:23 18:24 Petőháza 26 km
18:32 18:33 Kapuvár 39 km
18:37 18:38 Rábatamási 47 km
18:43 18:44 Csorna 54 km
18:50 18:51 Kóny 63 km
18:54 18:55 Enese 68 km
19:01 19:02 Ikrény 75 km
19:10 Győr 85 km



Az oldalon feltüntetett adatok tájékoztató jellegűek, hivatalos információért keresse fel az illetékes vasúti társaságok honlapját.