Útvonalterv Menetrendek Állomások Vasúti térkép

Sopron - Győr belföldi gyorsvonat (995)

Közlekedik: naponta

Érkezés Indulás Megálló km
14:00 Sopron
14:09 14:09 Fertőboz 11 km
14:20 14:22 Fertőszentmiklós 24 km
14:23 14:24 Petőháza 26 km
14:32 14:33 Kapuvár 39 km
14:35 14:36 Szárföld 44 km
14:38 14:38 Rábatamási 47 km
14:43 14:44 Csorna 54 km
14:50 14:51 Kóny 63 km
14:54 14:55 Enese 68 km
15:01 15:02 Ikrény 75 km
15:10 Győr 85 km



Az oldalon feltüntetett adatok tájékoztató jellegűek, hivatalos információért keresse fel az illetékes vasúti társaságok honlapját.