Útvonalterv Menetrendek Állomások Vasúti térkép

Sopron - Győr belföldi gyorsvonat (997)

Közlekedik: naponta

Érkezés Indulás Megálló km
10:00 Sopron
10:20 10:22 Fertőszentmiklós 24 km
10:23 10:24 Petőháza 26 km
10:32 10:33 Kapuvár 39 km
10:36 10:37 Szárföld 44 km
10:39 10:39 Rábatamási 47 km
10:44 10:45 Csorna 54 km
10:50 10:51 Kóny 63 km
10:54 10:55 Enese 68 km
11:01 11:02 Ikrény 75 km
11:10 Győr 85 km



Az oldalon feltüntetett adatok tájékoztató jellegűek, hivatalos információért keresse fel az illetékes vasúti társaságok honlapját.