Útvonalterv Menetrendek Állomások Vasúti térkép

Sopron - Győr belföldi gyorsvonat (999)

Közlekedik: naponta

Érkezés Indulás Megálló km
05:55 Sopron
06:13 06:14 Fertőszentmiklós 24 km
06:15 06:16 Petőháza 26 km
06:24 06:25 Kapuvár 39 km
06:27 06:28 Veszkény 42 km
06:29 06:30 Szárföld 44 km
06:32 06:32 Rábatamási 47 km
06:33 06:34 Farád 50 km
06:37 06:38 Csorna 54 km
06:44 06:45 Kóny 63 km
06:48 06:49 Enese 68 km
06:50 06:51 Rábapatona 71 km
06:55 06:56 Ikrény 75 km
07:05 Győr 85 km



Az oldalon feltüntetett adatok tájékoztató jellegűek, hivatalos információért keresse fel az illetékes vasúti társaságok honlapját.