Útvonalterv Menetrendek Állomások Vasúti térkép

Sopron - Győr személyvonat (9921)

Közlekedik: nem közlekedik: 2011.XII.24, 31

Érkezés Indulás Megálló km
22:30 Sopron
22:49 22:50 Fertőszentmiklós 24 km
22:52 22:53 Petőháza 26 km
23:03 23:04 Kapuvár 39 km
23:08 23:09 Szárföld 44 km
23:15 23:16 Rábatamási 47 km
23:23 23:24 Csorna 54 km
23:29 23:30 Kóny 63 km
23:34 23:35 Enese 68 km
23:41 23:42 Ikrény 75 km
23:50 Győr 85 km



Az oldalon feltüntetett adatok tájékoztató jellegűek, hivatalos információért keresse fel az illetékes vasúti társaságok honlapját.