Útvonalterv Menetrendek Állomások Vasúti térkép

Sopron - Győr személyvonat (9911)

Közlekedik: nem közlekedik: 2011.XII.24, 31

Érkezés Indulás Megálló km
19:30 Sopron
19:47 19:48 Pinnye 17 km
19:53 19:54 Fertőszentmiklós 24 km
19:56 19:57 Petőháza 26 km
20:03 20:04 Vitnyéd-Csermajor 34 km
20:11 20:12 Kapuvár 39 km
20:14 20:15 Veszkény 42 km
20:17 20:17 Szárföld 44 km
20:20 20:21 Rábatamási 47 km
20:23 20:23 Farád 50 km
20:27 20:28 Csorna 54 km
20:33 20:34 Kóny 63 km
20:38 20:39 Enese 68 km
20:41 20:42 Rábapatona 71 km
20:48 20:49 Ikrény 75 km
20:58 Győr 85 km



Az oldalon feltüntetett adatok tájékoztató jellegűek, hivatalos információért keresse fel az illetékes vasúti társaságok honlapját.