Útvonalterv Menetrendek Állomások Vasúti térkép

Sopron - Győr személyvonat (9913)

Közlekedik: naponta

Érkezés Indulás Megálló km
15:29 Sopron
15:34 15:35 Balffürdő 7 km
15:38 15:39 Fertőboz 11 km
15:44 15:45 Pinnye 17 km
15:50 15:51 Fertőszentmiklós 24 km
15:53 15:54 Petőháza 26 km
16:00 16:01 Vitnyéd-Csermajor 34 km
16:11 16:12 Kapuvár 39 km
16:14 16:15 Veszkény 42 km
16:17 16:17 Szárföld 44 km
16:21 16:21 Rábatamási 47 km
16:23 16:23 Farád 50 km
16:27 16:28 Csorna 54 km
16:33 16:34 Kóny 63 km
16:38 16:39 Enese 68 km
16:41 16:42 Rábapatona 71 km
16:48 16:49 Ikrény 75 km
16:58 Győr 85 km



Az oldalon feltüntetett adatok tájékoztató jellegűek, hivatalos információért keresse fel az illetékes vasúti társaságok honlapját.