Útvonalterv Menetrendek Állomások Vasúti térkép

Sopron - Győr személyvonat (9917)

Közlekedik: naponta

Érkezés Indulás Megálló km
07:35 Sopron
07:41 07:42 Balffürdő 7 km
07:44 07:45 Fertőboz 11 km
07:51 07:52 Pinnye 17 km
07:57 07:58 Fertőszentmiklós 24 km
08:00 08:01 Petőháza 26 km
08:07 08:08 Vitnyéd-Csermajor 34 km
08:12 08:13 Kapuvár 39 km
08:16 08:16 Veszkény 42 km
08:18 08:18 Szárföld 44 km
08:22 08:22 Rábatamási 47 km
08:24 08:24 Farád 50 km
08:28 08:30 Csorna 54 km
08:35 08:36 Kóny 63 km
08:40 08:41 Enese 68 km
08:43 08:44 Rábapatona 71 km
08:49 08:50 Ikrény 75 km
08:59 Győr 85 km



Az oldalon feltüntetett adatok tájékoztató jellegűek, hivatalos információért keresse fel az illetékes vasúti társaságok honlapját.