Útvonalterv Menetrendek Állomások Vasúti térkép

Sopron - Győr személyvonat (9933)

Közlekedik: naponta

Érkezés Indulás Megálló km
16:20 Sopron
16:32 16:32 Fertőboz 11 km
16:39 16:40 Pinnye 17 km
16:45 16:46 Fertőszentmiklós 24 km
16:49 16:49 Petőháza 26 km
16:57 16:57 Vitnyéd-Csermajor 34 km
17:02 17:03 Kapuvár 39 km
17:05 17:06 Veszkény 42 km
17:08 17:08 Szárföld 44 km
17:14 17:14 Rábatamási 47 km
17:16 17:16 Farád 50 km
17:20 17:22 Csorna 54 km
17:27 17:28 Kóny 63 km
17:32 17:33 Enese 68 km
17:35 17:35 Rábapatona 71 km
17:42 17:43 Ikrény 75 km
17:51 Győr 85 km



Az oldalon feltüntetett adatok tájékoztató jellegűek, hivatalos információért keresse fel az illetékes vasúti társaságok honlapját.