Útvonalterv Menetrendek Állomások Vasúti térkép

Sopron - Győr személyvonat (9915)

Közlekedik: naponta

Érkezés Indulás Megálló km
11:30 Sopron
11:42 11:42 Fertőboz 11 km
11:47 11:48 Pinnye 17 km
11:53 11:54 Fertőszentmiklós 24 km
11:56 11:57 Petőháza 26 km
12:03 12:04 Vitnyéd-Csermajor 34 km
12:11 12:12 Kapuvár 39 km
12:15 12:15 Veszkény 42 km
12:17 12:17 Szárföld 44 km
12:21 12:21 Rábatamási 47 km
12:23 12:23 Farád 50 km
12:27 12:28 Csorna 54 km
12:33 12:34 Kóny 63 km
12:38 12:39 Enese 68 km
12:41 12:42 Rábapatona 71 km
12:48 12:49 Ikrény 75 km
12:58 Győr 85 km



Az oldalon feltüntetett adatok tájékoztató jellegűek, hivatalos információért keresse fel az illetékes vasúti társaságok honlapját.