Útvonalterv Menetrendek Állomások Vasúti térkép

Sopron - Győr személyvonat (9939)

Közlekedik: 2011.XII.21-ig 2012.I.01-től VI.16-ig IX.02-től munkanap

Érkezés Indulás Megálló km
04:10 Sopron
04:19 04:20 Fertőboz 11 km
04:31 04:32 Fertőszentmiklós 24 km
04:34 04:35 Petőháza 26 km
04:46 04:47 Kapuvár 39 km
04:55 04:56 Rábatamási 47 km
05:02 05:03 Csorna 54 km
05:08 05:09 Kóny 63 km
05:13 05:14 Enese 68 km
05:16 05:17 Rábapatona 71 km
05:21 05:22 Ikrény 75 km
05:30 Győr 85 km



Az oldalon feltüntetett adatok tájékoztató jellegűek, hivatalos információért keresse fel az illetékes vasúti társaságok honlapját.