Útvonalterv Menetrendek Állomások Vasúti térkép

Sopron - Győr személyvonat (9923)

Közlekedik: naponta

Érkezés Indulás Megálló km
14:40 Sopron
15:01 15:02 Fertőszentmiklós 24 km
15:05 15:05 Petőháza 26 km
15:19 15:19 Kapuvár 39 km
15:24 15:24 Szárföld 44 km
15:28 15:28 Rábatamási 47 km
15:34 15:35 Csorna 54 km
15:41 15:41 Kóny 63 km
15:47 15:47 Enese 68 km
15:54 15:55 Ikrény 75 km
16:03 Győr 85 km



Az oldalon feltüntetett adatok tájékoztató jellegűek, hivatalos információért keresse fel az illetékes vasúti társaságok honlapját.