Útvonalterv Menetrendek Állomások Vasúti térkép

Sopron - Győr személyvonat (9929)

Közlekedik: Nem közlekedik: vasárnap és ünnepnap

Érkezés Indulás Megálló km
04:52 Sopron
05:13 05:14 Fertőszentmiklós 24 km
05:16 05:17 Petőháza 26 km
05:23 05:24 Vitnyéd-Csermajor 34 km
05:28 05:29 Kapuvár 39 km
05:31 05:32 Veszkény 42 km
05:34 05:34 Szárföld 44 km
05:37 05:38 Rábatamási 47 km
05:39 05:40 Farád 50 km
05:44 05:45 Csorna 54 km
05:50 05:51 Kóny 63 km
05:55 05:56 Enese 68 km
05:58 05:59 Rábapatona 71 km
06:04 06:05 Ikrény 75 km
06:14 Győr 85 km



Az oldalon feltüntetett adatok tájékoztató jellegűek, hivatalos információért keresse fel az illetékes vasúti társaságok honlapját.