Útvonalterv Menetrendek Állomások Vasúti térkép

Sopron - Győr személyvonat (9919)

Közlekedik: naponta

Érkezés Indulás Megálló km
03:38 Sopron
03:59 04:00 Fertőszentmiklós 24 km
04:02 04:03 Petőháza 26 km
04:09 04:10 Vitnyéd-Csermajor 34 km
04:14 04:15 Kapuvár 39 km
04:17 04:18 Veszkény 42 km
04:20 04:20 Szárföld 44 km
04:23 04:24 Rábatamási 47 km
04:25 04:26 Farád 50 km
04:30 04:31 Csorna 54 km
04:36 04:37 Kóny 63 km
04:41 04:42 Enese 68 km
04:44 04:45 Rábapatona 71 km
04:49 04:50 Ikrény 75 km
04:59 Győr 85 km



Az oldalon feltüntetett adatok tájékoztató jellegűek, hivatalos információért keresse fel az illetékes vasúti társaságok honlapját.