Útvonalterv Menetrendek Állomások Vasúti térkép

Székesfehérvár - Nagykanizsa személyvonat (8518)

Közlekedik: naponta

Érkezés Indulás Megálló km
19:20 Székesfehérvár
19:26 19:26 Székesfehérvár-Repülőtér 4 km
19:31 19:32 Szabadbattyán 10 km
19:36 19:37 Kiscséripuszta 18 km
19:41 19:41 Polgárdi-Tekerespuszta 23 km
19:45 19:46 Lepsény 28 km
19:52 19:53 Balatonaliga 35 km
19:56 19:57 Balatonvilágos 38 km
20:01 20:02 Szabadisóstó 42 km
20:04 20:04 Szabadifürdő 44 km
20:08 20:09 Siófok 48 km
20:12 20:13 Balatonszéplak felső 51 km
20:15 20:16 Balatonszéplak alsó 53 km
20:18 20:21 Zamárdi felső 55 km
20:23 20:24 Zamárdi 57 km
20:28 20:29 Szántód-Kőröshegy 61 km
20:31 20:32 Balatonföldvár 63 km
20:36 20:37 Balatonszárszó 67 km
20:41 20:42 Balatonszemes 72 km
20:46 20:47 Balatonlelle felső 76 km
20:49 20:50 Balatonlelle 79 km
20:54 20:55 Balatonboglár 82 km
21:00 21:01 Fonyódliget 87 km
21:04 21:07 Fonyód 90 km
21:10 21:11 Bélatelep 92 km
21:13 21:14 Alsóbélatelep 94 km
21:17 21:18 Balatonfenyves 97 km
21:20 21:21 Balatonfenyves alsó 99 km
21:23 21:24 Balatonmáriafürdő alsó 101 km
21:28 21:29 Balatonmáriafürdő 106 km
21:33 21:34 Balatonberény 110 km
21:38 21:55 Balatonszentgyörgy 113 km
21:59 21:59 Vörs 118 km
22:13 22:14 Zalakomár 133 km
22:19 22:20 Zalaszentjakab 139 km
22:33 Nagykanizsa 154 km



Az oldalon feltüntetett adatok tájékoztató jellegűek, hivatalos információért keresse fel az illetékes vasúti társaságok honlapját.