Útvonalterv Menetrendek Állomások Vasúti térkép

Székesfehérvár - Nagykanizsa személyvonat (8524)

Közlekedik: 2012.IV.22-ig munkanap és vasárnap közlekedési rend szerint 2012.IV.23-tól VI.15-ig naponta 2012.VIII.27-től munkanap és vasárnap közlekedési rend szerint

Érkezés Indulás Megálló km
14:50 Székesfehérvár
14:55 14:55 Székesfehérvár-Repülőtér 4 km
15:00 15:01 Szabadbattyán 10 km
15:06 15:07 Kiscséripuszta 18 km
15:11 15:11 Polgárdi-Tekerespuszta 23 km
15:15 15:20 Lepsény 28 km
15:27 15:28 Balatonaliga 35 km
15:31 15:32 Balatonvilágos 38 km
15:36 15:37 Szabadisóstó 42 km
15:39 15:40 Szabadifürdő 44 km
15:44 16:02 Siófok 48 km
16:05 16:06 Balatonszéplak felső 51 km
16:08 16:09 Balatonszéplak alsó 53 km
16:11 16:12 Zamárdi felső 55 km
16:14 16:15 Zamárdi 57 km
16:19 16:20 Szántód-Kőröshegy 61 km
16:22 16:23 Balatonföldvár 63 km
16:28 16:36 Balatonszárszó 67 km
16:41 16:42 Balatonszemes 72 km
16:47 16:48 Balatonlelle felső 76 km
16:50 16:51 Balatonlelle 79 km
16:55 16:56 Balatonboglár 82 km
17:01 17:02 Fonyódliget 87 km
17:05 17:07 Fonyód 90 km
17:10 17:10 Bélatelep 92 km
17:12 17:13 Alsóbélatelep 94 km
17:16 17:17 Balatonfenyves 97 km
17:19 17:20 Balatonfenyves alsó 99 km
17:22 17:23 Balatonmáriafürdő alsó 101 km
17:28 17:29 Balatonmáriafürdő 106 km
17:33 17:34 Balatonberény 110 km
17:37 17:43 Balatonszentgyörgy 113 km
17:47 17:47 Vörs 118 km
17:52 17:53 Sávoly 124 km
18:02 18:03 Zalakomár 133 km
18:08 18:09 Zalaszentjakab 139 km
18:22 Nagykanizsa 154 km



Az oldalon feltüntetett adatok tájékoztató jellegűek, hivatalos információért keresse fel az illetékes vasúti társaságok honlapját.