Útvonalterv Menetrendek Állomások Vasúti térkép

Székesfehérvár - Nagykanizsa személyvonat (8514)

Közlekedik: naponta

Érkezés Indulás Megálló km
12:45 Székesfehérvár
12:51 12:52 Székesfehérvár-Repülőtér 4 km
12:57 12:58 Szabadbattyán 10 km
13:03 13:04 Kiscséripuszta 18 km
13:08 13:09 Polgárdi-Tekerespuszta 23 km
13:14 13:17 Lepsény 28 km
13:24 13:25 Balatonaliga 35 km
13:28 13:29 Balatonvilágos 38 km
13:34 13:35 Szabadisóstó 42 km
13:37 13:38 Szabadifürdő 44 km
13:42 13:44 Siófok 48 km
13:47 13:48 Balatonszéplak felső 51 km
13:50 13:51 Balatonszéplak alsó 53 km
13:53 13:54 Zamárdi felső 55 km
13:56 13:57 Zamárdi 57 km
14:01 14:02 Szántód-Kőröshegy 61 km
14:04 14:05 Balatonföldvár 63 km
14:10 14:11 Balatonszárszó 67 km
14:16 14:17 Balatonszemes 72 km
14:22 14:27 Balatonlelle felső 76 km
14:29 14:30 Balatonlelle 79 km
14:35 14:38 Balatonboglár 82 km
14:44 14:45 Fonyódliget 87 km
14:48 14:53 Fonyód 90 km
14:56 14:56 Bélatelep 92 km
14:58 14:59 Alsóbélatelep 94 km
15:02 15:03 Balatonfenyves 97 km
15:06 15:07 Balatonfenyves alsó 99 km
15:09 15:10 Balatonmáriafürdő alsó 101 km
15:16 15:22 Balatonmáriafürdő 106 km
15:26 15:27 Balatonberény 110 km
15:30 15:37 Balatonszentgyörgy 113 km
15:41 15:41 Vörs 118 km
15:46 15:47 Sávoly 124 km
15:55 15:56 Zalakomár 133 km
16:01 16:02 Zalaszentjakab 139 km
16:09 16:09 Nagyrécse 148 km
16:15 Nagykanizsa 154 km



Az oldalon feltüntetett adatok tájékoztató jellegűek, hivatalos információért keresse fel az illetékes vasúti társaságok honlapját.