Útvonalterv Menetrendek Állomások Vasúti térkép

Szombathely - Budapest-Keleti belföldi gyorsvonat (9201)

Közlekedik: naponta

Érkezés Indulás Megálló km
17:05 Szombathely
17:11 17:12 Vép 8 km
17:17 17:18 Porpác 17 km
17:24 17:27 Sárvár 24 km
17:33 17:33 Ostffyasszonyfa 33 km
17:36 17:37 Nagysimonyi 37 km
17:41 17:42 Kemenesmihályfa 41 km
17:47 18:08 Celldömölk 45 km
18:30 18:31 Pápa 70 km
18:38 18:39 Vaszar 78 km
18:47 18:48 Szerecseny 88 km
18:52 18:53 Gyömöre-Tét 92 km
19:08 19:09 Győrszabadhegy 111 km
19:16 19:31 Győr 117 km
19:33 19:34 Győr-Gyárváros 119 km
19:38 19:38 Győrszentiván 125 km
19:44 19:45 Nagyszentjános 135 km
19:51 19:52 Ács 145 km
19:59 20:00 Komárom 154 km
20:13 20:14 Tata 174 km
20:22 20:24 Tatabánya 184 km
20:37 20:38 Bicske 209 km
20:49 20:50 Biatorbágy 226 km
21:04 21:05 Kelenföld 244 km
21:20 Budapest-Keleti 257 km



Az oldalon feltüntetett adatok tájékoztató jellegűek, hivatalos információért keresse fel az illetékes vasúti társaságok honlapját.