Útvonalterv Menetrendek Állomások Vasúti térkép

Szombathely - Budapest-Keleti belföldi gyorsvonat (9203)

Közlekedik: naponta

Érkezés Indulás Megálló km
15:05 Szombathely
15:11 15:12 Vép 8 km
15:17 15:18 Porpác 17 km
15:24 15:27 Sárvár 24 km
15:33 15:33 Ostffyasszonyfa 33 km
15:36 15:37 Nagysimonyi 37 km
15:41 15:42 Kemenesmihályfa 41 km
15:47 16:08 Celldömölk 45 km
16:30 16:31 Pápa 70 km
16:38 16:39 Vaszar 78 km
16:47 16:48 Szerecseny 88 km
16:52 16:53 Gyömöre-Tét 92 km
17:08 17:09 Győrszabadhegy 111 km
17:16 17:31 Győr 117 km
17:33 17:34 Győr-Gyárváros 119 km
17:38 17:38 Győrszentiván 125 km
17:44 17:45 Nagyszentjános 135 km
17:51 17:52 Ács 145 km
17:59 18:00 Komárom 154 km
18:13 18:14 Tata 174 km
18:22 18:24 Tatabánya 184 km
18:37 18:38 Bicske 209 km
18:49 18:50 Biatorbágy 226 km
19:04 19:05 Kelenföld 244 km
19:20 Budapest-Keleti 257 km



Az oldalon feltüntetett adatok tájékoztató jellegűek, hivatalos információért keresse fel az illetékes vasúti társaságok honlapját.