Útvonalterv Menetrendek Állomások Vasúti térkép

Szombathely - Budapest-Keleti belföldi gyorsvonat (9205)

Közlekedik: naponta

Érkezés Indulás Megálló km
13:05 Szombathely
13:11 13:12 Vép 8 km
13:17 13:18 Porpác 17 km
13:24 13:27 Sárvár 24 km
13:33 13:33 Ostffyasszonyfa 33 km
13:36 13:37 Nagysimonyi 37 km
13:41 13:42 Kemenesmihályfa 41 km
13:47 14:08 Celldömölk 45 km
14:30 14:31 Pápa 70 km
14:38 14:39 Vaszar 78 km
14:47 14:48 Szerecseny 88 km
14:52 14:53 Gyömöre-Tét 92 km
15:08 15:09 Győrszabadhegy 111 km
15:16 15:31 Győr 117 km
15:33 15:34 Győr-Gyárváros 119 km
15:38 15:38 Győrszentiván 125 km
15:44 15:45 Nagyszentjános 135 km
15:51 15:52 Ács 145 km
15:59 16:00 Komárom 154 km
16:13 16:14 Tata 174 km
16:22 16:24 Tatabánya 184 km
16:37 16:38 Bicske 209 km
16:49 16:50 Biatorbágy 226 km
17:04 17:05 Kelenföld 244 km
17:20 Budapest-Keleti 257 km



Az oldalon feltüntetett adatok tájékoztató jellegűek, hivatalos információért keresse fel az illetékes vasúti társaságok honlapját.