Útvonalterv Menetrendek Állomások Vasúti térkép

Szombathely - Budapest-Keleti belföldi gyorsvonat (9207)

Közlekedik: naponta

Érkezés Indulás Megálló km
09:05 Szombathely
09:11 09:12 Vép 8 km
09:17 09:18 Porpác 17 km
09:24 09:27 Sárvár 24 km
09:33 09:33 Ostffyasszonyfa 33 km
09:36 09:37 Nagysimonyi 37 km
09:41 09:42 Kemenesmihályfa 41 km
09:47 10:08 Celldömölk 45 km
10:30 10:31 Pápa 70 km
10:38 10:39 Vaszar 78 km
10:47 10:48 Szerecseny 88 km
10:52 10:53 Gyömöre-Tét 92 km
11:08 11:09 Győrszabadhegy 111 km
11:16 11:31 Győr 117 km
11:33 11:34 Győr-Gyárváros 119 km
11:38 11:38 Győrszentiván 125 km
11:44 11:45 Nagyszentjános 135 km
11:51 11:52 Ács 145 km
11:59 12:00 Komárom 154 km
12:13 12:14 Tata 174 km
12:22 12:24 Tatabánya 184 km
12:37 12:38 Bicske 209 km
12:49 12:50 Biatorbágy 226 km
13:04 13:05 Kelenföld 244 km
13:20 Budapest-Keleti 257 km



Az oldalon feltüntetett adatok tájékoztató jellegűek, hivatalos információért keresse fel az illetékes vasúti társaságok honlapját.