Útvonalterv Menetrendek Állomások Vasúti térkép

Szombathely - Budapest-Keleti belföldi gyorsvonat (9307)

Közlekedik: 

Érkezés Indulás Megálló km
07:09 Szombathely
07:15 07:16 Vép 8 km
07:21 07:22 Porpác 17 km
07:30 07:31 Sárvár 24 km
07:36 07:37 Ostffyasszonyfa 33 km
07:40 07:41 Nagysimonyi 37 km
07:45 07:46 Kemenesmihályfa 41 km
07:51 08:08 Celldömölk 45 km
08:30 08:31 Pápa 70 km
08:38 08:39 Vaszar 78 km
08:47 08:48 Szerecseny 88 km
08:52 08:53 Gyömöre-Tét 92 km
09:08 09:09 Győrszabadhegy 111 km
09:16 09:31 Győr 117 km
09:33 09:34 Győr-Gyárváros 119 km
09:38 09:38 Győrszentiván 125 km
09:44 09:45 Nagyszentjános 135 km
09:51 09:52 Ács 145 km
09:59 10:00 Komárom 154 km
10:13 10:14 Tata 174 km
10:22 10:24 Tatabánya 184 km
10:37 10:38 Bicske 209 km
10:49 10:50 Biatorbágy 226 km
11:04 11:05 Kelenföld 244 km
11:20 Budapest-Keleti 257 km



Az oldalon feltüntetett adatok tájékoztató jellegűek, hivatalos információért keresse fel az illetékes vasúti társaságok honlapját.