Útvonalterv Menetrendek Állomások Vasúti térkép

Szombathely - Budapest-Keleti belföldi gyorsvonat (9209)

Közlekedik: naponta

Érkezés Indulás Megálló km
05:20 Szombathely
05:36 05:37 Sárvár 24 km
05:53 06:08 Celldömölk 45 km
06:30 06:31 Pápa 70 km
06:38 06:39 Vaszar 78 km
06:47 06:48 Szerecseny 88 km
06:52 06:53 Gyömöre-Tét 92 km
07:08 07:09 Győrszabadhegy 111 km
07:16 07:31 Győr 117 km
07:33 07:34 Győr-Gyárváros 119 km
07:38 07:38 Győrszentiván 125 km
07:44 07:45 Nagyszentjános 135 km
07:51 07:52 Ács 145 km
07:59 08:00 Komárom 154 km
08:13 08:14 Tata 174 km
08:22 08:24 Tatabánya 184 km
08:37 08:38 Bicske 209 km
08:49 08:50 Biatorbágy 226 km
09:04 09:05 Kelenföld 244 km
09:20 Budapest-Keleti 257 km



Az oldalon feltüntetett adatok tájékoztató jellegűek, hivatalos információért keresse fel az illetékes vasúti társaságok honlapját.