Útvonalterv Menetrendek Állomások Vasúti térkép

Szombathely - Kaposvár sebesvonat (8807)

Közlekedik: naponta

Érkezés Indulás Megálló km
06:22 Szombathely
06:28 06:29 Vép 8 km
06:34 06:35 Porpác 17 km
06:41 06:42 Sárvár 24 km
06:48 06:48 Ostffyasszonyfa 33 km
06:51 06:52 Nagysimonyi 37 km
06:56 06:57 Kemenesmihályfa 41 km
07:01 07:02 Celldömölk 45 km
07:09 07:10 Nemeskocs 53 km
07:12 07:13 Boba 55 km
07:17 07:18 Kemenespálfa 60 km
07:21 07:22 Jánosháza 63 km
07:25 07:28 Nemeskeresztúr 66 km
07:32 07:32 Rigács 70 km
07:35 07:38 Ukk 73 km
07:40 07:41 Gógánfa 75 km
07:47 07:48 Sümeg 81 km
08:06 08:09 Tapolca 101 km
08:17 08:18 Balatonederics 111 km
08:24 08:25 Balatongyörök 117 km
08:29 08:30 Vonyarcvashegy 120 km
08:33 08:34 Gyenesdiás 122 km
08:36 08:37 Alsógyenes 124 km
08:40 08:48 Keszthely 126 km
08:59 09:07 Balatonszentgyörgy 136 km
09:10 09:11 Balatonberény 139 km
09:15 09:16 Balatonmáriafürdő 143 km
09:21 09:22 Balatonmáriafürdő alsó 148 km
09:24 09:25 Balatonfenyves alsó 150 km
09:28 09:29 Balatonfenyves 152 km
09:32 09:33 Alsóbélatelep 155 km
09:35 09:36 Bélatelep 157 km
09:39 09:50 Fonyód 159 km
10:06 10:21 Lengyeltóti 171 km
10:30 10:31 Öreglak 177 km
10:36 10:37 Somogyvár 180 km
10:48 10:49 Osztopán 188 km
10:55 10:56 Somogyjád 193 km
11:03 11:03 Várda 197 km
11:09 11:10 Kaposfüred 203 km
11:19 11:20 Kapostüskevár 209 km
11:24 Kaposvár 212 km



Az oldalon feltüntetett adatok tájékoztató jellegűek, hivatalos információért keresse fel az illetékes vasúti társaságok honlapját.