Útvonalterv Menetrendek Állomások Vasúti térkép

Tapolca - Balatonszentgyörgy személyvonat (19637)

Közlekedik: 2012.VI.16-tól VIII.26-ig naponta

Érkezés Indulás Megálló km
09:05 Tapolca
09:09 09:10 Raposka 4 km
09:16 09:17 Balatonederics 10 km
09:21 09:21 Becehegy 13 km
09:24 09:25 Balatongyörök 16 km
09:29 09:33 Vonyarcvashegy 19 km
09:35 09:36 Gyenesdiás 21 km
09:38 09:39 Alsógyenes 23 km
09:42 10:03 Keszthely 25 km
10:08 10:09 Fenékpuszta 30 km
10:15 Balatonszentgyörgy 35 km



Az oldalon feltüntetett adatok tájékoztató jellegűek, hivatalos információért keresse fel az illetékes vasúti társaságok honlapját.