Útvonalterv Menetrendek Állomások Vasúti térkép

Tapolca - Balatonszentgyörgy személyvonat (9639)

Közlekedik: naponta

Érkezés Indulás Megálló km
05:33 Tapolca
05:37 05:38 Raposka 4 km
05:44 05:45 Balatonederics 10 km
05:48 05:49 Becehegy 13 km
05:52 05:53 Balatongyörök 16 km
05:57 05:58 Vonyarcvashegy 19 km
06:00 06:01 Gyenesdiás 21 km
06:03 06:04 Alsógyenes 23 km
06:06 06:07 Keszthely 25 km
06:12 06:13 Fenékpuszta 30 km
06:19 Balatonszentgyörgy 35 km



Az oldalon feltüntetett adatok tájékoztató jellegűek, hivatalos információért keresse fel az illetékes vasúti társaságok honlapját.