Útvonalterv Menetrendek Állomások Vasúti térkép

Tapolca - Balatonszentgyörgy személyvonat (19625)

Közlekedik: 2012.VI.16-tól VIII.26-ig naponta

Érkezés Indulás Megálló km
13:29 Tapolca
13:33 13:34 Raposka 4 km
13:40 13:41 Balatonederics 10 km
13:45 13:46 Becehegy 13 km
13:49 13:50 Balatongyörök 16 km
13:54 13:57 Vonyarcvashegy 19 km
13:59 13:59 Gyenesdiás 21 km
14:01 14:02 Alsógyenes 23 km
14:05 14:07 Keszthely 25 km
14:12 14:12 Fenékpuszta 30 km
14:18 Balatonszentgyörgy 35 km



Az oldalon feltüntetett adatok tájékoztató jellegűek, hivatalos információért keresse fel az illetékes vasúti társaságok honlapját.