Útvonalterv Menetrendek Állomások Vasúti térkép

Tatabánya - Budapest-Déli személyvonat (4857)

Közlekedik: külön rendeletre

Érkezés Indulás Megálló km
09:11 Tatabánya
09:14 09:15 Alsógalla 5 km
09:20 09:21 Szárliget 13 km
09:23 09:24 Szár 18 km
09:28 09:29 Bicske 25 km
09:30 09:31 Bicske alsó 27 km
09:35 09:36 Herceghalom 35 km
09:40 09:41 Biatorbágy 42 km
09:45 09:46 Törökbálint 50 km
09:50 09:51 Budaörs 54 km
09:57 10:08 Kelenföld 60 km
10:15 Budapest-Déli 64 km



Az oldalon feltüntetett adatok tájékoztató jellegűek, hivatalos információért keresse fel az illetékes vasúti társaságok honlapját.