Útvonalterv Menetrendek Állomások Vasúti térkép

Tatabánya - Győr személyvonat (9320)

Közlekedik: munkanap

Érkezés Indulás Megálló km
05:41 Tatabánya
05:44 05:45 Vértesszőlős 3 km
05:48 05:49 Tóvároskert 7 km
05:51 05:52 Tata 10 km
05:58 05:59 Almásfüzitő 19 km
06:02 06:03 Almásfüzitő felső 22 km
06:05 06:06 Szőny 25 km
06:10 06:17 Komárom 30 km
06:22 06:23 Ács 39 km
06:29 06:30 Nagyszentjános 49 km
06:36 06:37 Győrszentiván 59 km
06:42 06:43 Győr-Gyárváros 65 km
06:47 Győr 67 km



Az oldalon feltüntetett adatok tájékoztató jellegűek, hivatalos információért keresse fel az illetékes vasúti társaságok honlapját.