Útvonalterv Menetrendek Állomások Vasúti térkép

Tatabánya - Győr személyvonat (9342)

Közlekedik: munkanap

Érkezés Indulás Megálló km
04:53 Tatabánya
04:56 04:57 Vértesszőlős 3 km
05:00 05:01 Tóvároskert 7 km
05:03 05:04 Tata 10 km
05:10 05:11 Almásfüzitő 19 km
05:14 05:15 Almásfüzitő felső 22 km
05:17 05:18 Szőny 25 km
05:22 05:23 Komárom 30 km
05:28 05:29 Ács 39 km
05:35 05:36 Nagyszentjános 49 km
05:42 05:43 Győrszentiván 59 km
05:48 05:49 Győr-Gyárváros 65 km
05:53 Győr 67 km



Az oldalon feltüntetett adatok tájékoztató jellegűek, hivatalos információért keresse fel az illetékes vasúti társaságok honlapját.