Útvonalterv Menetrendek Állomások Vasúti térkép

Ukk - Balatonszentgyörgy személyvonat (9621)

Közlekedik: naponta

Érkezés Indulás Megálló km
20:35 Ukk
20:37 20:38 Gógánfa 2 km
20:40 20:41 Zalagyömörő 3 km
20:43 20:43 Nyírlak 6 km
20:45 20:46 Sümeg 8 km
20:49 20:50 Sümegi Bazaltbánya 12 km
20:54 20:55 Uzsa 17 km
20:58 20:59 Uzsabánya alsó 19 km
21:03 21:04 Lesencetomaj 23 km
21:08 21:09 Tapolca 28 km
21:12 21:12 Raposka 32 km
21:18 21:19 Balatonederics 38 km
21:22 21:23 Becehegy 41 km
21:26 21:27 Balatongyörök 44 km
21:31 21:32 Vonyarcvashegy 47 km
21:34 21:35 Gyenesdiás 49 km
21:37 21:38 Alsógyenes 51 km
21:40 21:41 Keszthely 53 km
21:46 21:46 Fenékpuszta 58 km
21:52 Balatonszentgyörgy 63 km



Az oldalon feltüntetett adatok tájékoztató jellegűek, hivatalos információért keresse fel az illetékes vasúti társaságok honlapját.