Útvonalterv Menetrendek Állomások Vasúti térkép

Ukk - Balatonszentgyörgy személyvonat (9611)

Közlekedik: naponta

Érkezés Indulás Megálló km
18:35 Ukk
18:37 18:37 Gógánfa 2 km
18:39 18:40 Zalagyömörő 3 km
18:46 18:47 Sümeg 8 km
18:51 18:52 Sümegi Bazaltbánya 12 km
18:57 18:58 Uzsa 17 km
19:01 19:02 Uzsabánya alsó 19 km
19:10 19:14 Tapolca 28 km
19:18 19:18 Raposka 32 km
19:24 19:25 Balatonederics 38 km
19:28 19:29 Becehegy 41 km
19:32 19:33 Balatongyörök 44 km
19:37 19:41 Vonyarcvashegy 47 km
19:43 19:44 Gyenesdiás 49 km
19:46 19:47 Alsógyenes 51 km
19:50 19:58 Keszthely 53 km
20:03 20:03 Fenékpuszta 58 km
20:09 Balatonszentgyörgy 63 km



Az oldalon feltüntetett adatok tájékoztató jellegűek, hivatalos információért keresse fel az illetékes vasúti társaságok honlapját.