Útvonalterv Menetrendek Állomások Vasúti térkép

Ukk - Balatonszentgyörgy személyvonat (9623)

Közlekedik: naponta

Érkezés Indulás Megálló km
17:24 Ukk
17:26 17:27 Gógánfa 2 km
17:29 17:29 Zalagyömörő 3 km
17:34 17:35 Sümeg 8 km
17:39 17:40 Sümegi Bazaltbánya 12 km
17:44 17:45 Uzsa 17 km
17:48 17:48 Uzsabánya alsó 19 km
17:52 17:53 Lesencetomaj 23 km
17:57 18:01 Tapolca 28 km
18:05 18:05 Raposka 32 km
18:11 18:12 Balatonederics 38 km
18:15 18:16 Becehegy 41 km
18:19 18:20 Balatongyörök 44 km
18:24 18:25 Vonyarcvashegy 47 km
18:27 18:28 Gyenesdiás 49 km
18:30 18:31 Alsógyenes 51 km
18:34 19:00 Keszthely 53 km
19:06 19:07 Fenékpuszta 58 km
19:13 Balatonszentgyörgy 63 km



Az oldalon feltüntetett adatok tájékoztató jellegűek, hivatalos információért keresse fel az illetékes vasúti társaságok honlapját.