Útvonalterv Menetrendek Állomások Vasúti térkép

Ukk - Balatonszentgyörgy személyvonat (9613)

Közlekedik: naponta

Érkezés Indulás Megálló km
14:40 Ukk
14:42 14:43 Gógánfa 2 km
14:44 14:45 Zalagyömörő 3 km
14:50 14:55 Sümeg 8 km
14:59 15:00 Sümegi Bazaltbánya 12 km
15:04 15:05 Uzsa 17 km
15:08 15:09 Uzsabánya alsó 19 km
15:13 15:14 Lesencetomaj 23 km
15:18 15:23 Tapolca 28 km
15:27 15:28 Raposka 32 km
15:33 15:34 Balatonederics 38 km
15:37 15:38 Becehegy 41 km
15:41 15:42 Balatongyörök 44 km
15:46 15:47 Vonyarcvashegy 47 km
15:49 15:50 Gyenesdiás 49 km
15:52 15:53 Alsógyenes 51 km
15:55 16:00 Keszthely 53 km
16:05 16:06 Fenékpuszta 58 km
16:12 Balatonszentgyörgy 63 km



Az oldalon feltüntetett adatok tájékoztató jellegűek, hivatalos információért keresse fel az illetékes vasúti társaságok honlapját.